چهارشنبه 29 اسفند 1397
افتتاح و کلنگ زنی 6 پروژه عمرانی با اعتبار 8 و نیم میلیارد تومان در جم /گزارش تصویری (کدخبر: 2097)
افتتاح و کلنگ زنی 6 پروژه عمرانی با اعتبار 8 و نیم میلیارد تومان در جم /گزارش تصویری صبح امروز؛ 6پروژه عمرانی با اعتبار 8 و نیم میلیارد تومان در جم به اجرا و بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ در ششمین روز از هفته دولت 97 و با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر، 6 طرح عمرانی با اعتبار 8 میلیارد و 550 میلیون تومان اجرا و به بهره برداری رسید.

فرماندار جم در حاشیه کلنگ زنی و افتتاح پروژه های عمرانی جم افزود: عملیات اجرایی فاز دوم بلوار شهید چمران شهر جم با اعتبار 2 میلیارد تومان و به طول هزار متر آغاز شد.
محمد حسینی با اشاره به معضل ترافیک شهر جم بر لزوم اجرای طرح های عمرانی برای رفع این مشکل تاکید کرد و گفت: بلوار ساحلی سی متری آیت الله هاشمی رفسنجانی به همراه دو دستگاه پل و میدان با اعتبار 4 میلیارد و 300 میلیون تومان به بهره برداری رسید که نقش مهمی در انتقال بخشی از حجم ترافیک مرکز شهر جم دارد.

وی به اقدامات دولت در بهبود زیرساخت های فرهنگی اشاره کرد و افزود: احداث ساختمان پلاتو شهر جم از مطالبات جدی جوانان و اهالی فرهنگ و هنر بود که صبح امروز با اعتبار 550 میلیون تومان افتتاح شد.

فرماندار جم با اشاره به بهره برداری المان میدان آسیاب جم، نقش فضاسازی های فرهنگی هنری و مبلمان شهری در توسعه گردشگری را مهم ارزیابی کرد و گفت: این المان با اعتبار 300 میلیون تومان در شهر جم احداث شده است.

وی بهره برداری ساختمان دهیاری بهارستان با اعتبار 500 میلیون تومان را از دیگر طرح های افتتاحی در ششمین روز دولت 97 دانست و افزود: ساختمان اورژانس شهری جم هم در همین روز با اعتبار 900 میلیون تومان افتتاح شد.

   1397/6/7 17:08        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )