یکشنبه 05 خرداد 1398
بخشدار مرکزی جم: ۵۰ میلیارد تومان پروژه در بخش مرکزی جم افتتاح یا آغاز می شود (کدخبر: 2099)
بخشدار مرکزی جم: ۵۰ میلیارد تومان پروژه در بخش مرکزی جم افتتاح یا آغاز می شود بخشدار مرکزی جم گفت: بیش از ۵۰ میلیارد تومان پروژه در بخش مرکزی جم بهره برداری و اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ سید مجید حسین زاده اظهار داشت: بیش از ۸۰ درصد پروژه های عمرانی شهرستان جم در هفته دولت در بخش مرکزی افتتاح و کلنگ زنی می شود.

وی با بیان اینکه پروژه های بسیار خوبی در حوزه شهری و روستایی بخش مرکزی جم به مردم ارائه می شود افزود: پنج میلیارد تومان از پروژه ها در حوزه شهری و ۸ میلیارد تومان در حوزه روستایی است.

حسین زاده اضافه کرد: سایر پروژه های بخش مرکزی هم در سرفصل های آب، راه، برق، گاز، فرهنگ، بهداشت، ورزش و جوانان و کشاورزی کلنگ زنی و افتتاح می شود.

بخشدار مرکزی جم یادآور شد: عملیات اجرایی بیش از هفت میلیارد تومان پروژه در بخش مرکزی در هفته دولت آغاز می شود.

حسین زاده بهره برداری فاز اول جاده جم-پالایشگاه، بلوار امام خامنه ای شهر جم، بلوار آیت الله هاشمی و پل شهدای منا شهر جم، مجتمع خدماتی رفاهی، جایگاه سوخت و احداث مخزن و خط آبرسانی روستاهای بخش مرکزی و کلنگ زنی چمن مصنوعی بزرگ بهارستان را از پروژه های مهم بخش مرکزی در هفته دولت دانست.

بخشدار مرکزی جم با تقدیر از همراهی سکینه الماسی نماینده مردم در مجلس تصریح کرد: بخشی از اعتبارات پروژه های عمرانی اجرایی شده یا در دست اجرا در بخش مرکزی جم از طریق نفت و با پیگیری نماینده محترم مردم در مجلس تامین شده که شایسته تقدیر است.

   1397/6/3 18:47        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )