یکشنبه 05 خرداد 1398
فرماندار جم: حضور وزرا در شهرستان جم دستاوردهای خوبی داشته است/ هر 50 روز یک وزیر در جم (کدخبر: 2100)
فرماندار جم: حضور وزرا در شهرستان جم دستاوردهای خوبی داشته است/ هر 50 روز یک وزیر در جم
فرماندار شهرستان جم با بیان اینکه هر 50 روز یک وزیر به جم سفر کرده گفت: حضور وزرا در شهرستان جم دستاوردهای خوبی داشته است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ محمد حسینی در آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی جم با حضور استاندار بوشهر اظهار داشت: از ابتدای سال ۹۷ به طور میانگین هر ماه یکبار استاندار بوشهر به جم سفر کرده که دستاوردهای خوبی هم برای شهرستان داشته است.

وی خاطر نشان کرد: پروژه راه جم فیروزآباد با ۳۱ کیلومتر و اعتبار ۵۳ میلیارد تومان با حمایت استاندار بوشهر و پیگیری نماینده مجلس به مناقصه رفته است.

حسینی با بیان اینکه با حضور وزیر کار وقت تفاهم نامه احداث مجموعه ورزشی کارگری شهرستان امضا شد، گفت: امروز این پروژه مقدمات اجرا را طی می کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان جم تصریح کرد: با حضور وزیر نیرو خط انتقال سد باغان با اعتبار ۶۰ میلیارد تومان از طریق وزارت نفت اجرایی شد که  گامی مهم در تکمیل پروژه سد باغان است.

وی با بیان اینکه در روزهای گذشته با دعوت نماینده مجلس وزیر ارتباطات به جم سفر کرد افزود: دستاورد این سفر رفع مشکلات مخابراتی جم است که در حوزه تلفن همراه، پوشش آنتن دهی تلفن همراه از ۷۵ درصد به ۹۰ درصد می رسد.

فرمانداز جم تاکید کرد: یکی از عوامل مهم در نشاط مردم شهرستان جم از پیر و جوان، تیم پارس جنوبی جم است که با تدابیر استاندار بوشهر، موانع مالی پارس جم برای شروع فصل جدید لیگ برتر رفع شود و امیدواریم با نگاه ویژه استاندار و نماینده مجلس، این نشاط عمومی تداوم یابد.

حسینی تصریح کرد: اتوبان جم سیراف به طول ۲۵ کیلومتر با مشکلات زیادی چون نشست و ریزش و روشنایی مواجه است که برای رفع این مشکلات به اعتبارات ملی نیاز است و انتظار داریم معاون وزیر راه در این زمینه مساعدت لازم را انجام دهد.

فرماندار جم بیان کرد: فاز اول پروژه جاده جم- پالایشگاه با اعتبار وزارت نفت در شرف بهره برداری است و فاز دوم پروژه تامین اعتبار شده که به زودی اجرا می شود.

وی خاطر نشان کرد: با وجود تقاطع پر خطر روستای چاهه در مسیر اتوبان جم- سیراف از معضلات جدی شهرستان و دغدغه مهم مردم و شوراهاست که امیدواریم با نگاه ویژه وزارت راه هر چه سریع تر اجرایی شود.

   1397/6/5 18:50        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )