چهارشنبه 29 اسفند 1397
الماسی: اعتبار تکمیل طرح‌های راهسازی جنوب استان بوشهر تامین شود/لزوم بهسازی جاده جم-سیراف (کدخبر: 2102)
الماسی: اعتبار تکمیل طرح‌های راهسازی جنوب استان بوشهر تامین شود/لزوم بهسازی جاده جم-سیراف
نماینده شهرستان‌های جم، عسلویه، کنگان و دیر در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبار تکمیل طرح‌های راهسازی جنوب استان بوشهر تامین شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ سکینه الماسی در آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی در شهرستان جم اظهار داشت: استاندار و دیگر مسئولان استان بوشهر اهتمام ویژه‌ای برای رفع مشکلات و توسعه زیرساخت‌ها در جنوب استان بوشهر داشته‌اند.

وی با تقدیر از همه مسئولان برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام، اضافه کرد: توسعه راه‌ها به عنوان یکی از مهمترین نیازهای شهرستان جم محسوب می‌شود که انتظار داریم با همت مسئولان شاهد رفع مشکلات در این زمینه باشیم.

نماینده شهرستان‌های جم، عسلویه، کنگان و دیر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جاده جم به سیراف یکی از محورهای پرتردد و پرمخاطره است که باید تلاش لازم برای بهسازی این مسیر انجام شود.

وی یکی دیگر از مطالبات مردم شهرستان جم را ساخت باند دوم جاده جم به فیروزآباد عنوان کرد و ادامه داد: این مسیر به عنوان یکی از راه‌های اصلی در جنوب کشور مورد استفاده است که استان‌های بوشهر و فارس و هرمزگان را به هم متصل می‌کند.

الماسی خواستار تامین اعتبارات مورد نیاز برای احداث جاده ریز به دژگاه و ریز به سرچشمه شد و بیان کرد: برخی پروژه‌های راهسازی در شهرستان جم تعطیل شده که باید اعتبارات مورد نیاز آنها تامین شود.

وی خواستار تکمیل و اصلاح راه ورودی و خروجی روستای پرک در اتوبان سیراف به عسلویه شد و افزود: تکمیل جاده دیر به جبرانی، تکمیل محور وفاق بین کنگان و دیر و جاده بزباز به بندو در شهرستان عسلویه باید مد نظر قرار گیرد.

   1397/6/5 18:55        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )