چهارشنبه 29 اسفند 1397
استاندار بوشهر: امیدوارم در سفر بعد در شهر بهارستان حضور یابم!/حمایت ویژه‌ از تیم پارس جنوبی جم (کدخبر: 2103)
استاندار بوشهر: امیدوارم در سفر بعد در شهر بهارستان حضور یابم!/حمایت ویژه‌ از تیم پارس جنوبی جم استاندار بوشهر با اظهار امیدواری نسبت به شهر شدن بهارستان در آینده نزدیک گفت: پارس جنوبی جم نماینده مردم استان بوشهر در مسابقات لیگ برتر است و حمایت ویژه ای از این تیم خواهیم داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ عبدالکریم گراوند در آیین افتتاح پروژه‌های شهرستان جم اظهار داشت: تلاش و پیگیری‌های بسیار زیادی به منظور حمایت از پارس جنوبی جم برای حضور قدرتمند در لیگ برتر فوتبال صورت گرفته است.

وی با اشاره به پیگیری نماینده مردم جنوب استان در مجلس برای حمایت از پارس جنوبی جم، خاطرنشان کرد: این تیم محبوبیت زیادی در استان دارد و با پیگیری صورت گرفته مصوبه کمک به پارس جم در استان تصویب شد.

استاندار بوشهر بیان کرد:‌ یکی از مطالبات اصلی در شهرستان جم تبدیل بهارستان به شهر است که نماینده مردم این شهرستان نیز پیگیری زیادی را داشته است و امیدواریم در سفر بعد در شهر بهارستان حضور یابم.

گراوند بر لزوم تلاش برای ارائه خدمات مناسب توسط مدیریت شهری در شهرستان جم تاکید کرد و افزود: با مشارکت متخصصان باتجربه در این شهرستان خدمت رسانی بهتری صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: در شرایطی که دشمنان با تحریم‌ها و فشار اقتصادی تلاش دارند تا مردم را دچار مشکل کنند، همه باید تلاش کنیم تا زمینه رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم فراهم شود.

استاندار بوشهر بر لزوم تلاش برای ایجاد امید و رونق اقتصادی تاکید کرد و افزود: بازاریان با کنترل قیمت‌های کالاها به دولت در عبور از تحریم‌ها کمک کنند تا از این گردنه اقتصادی عبور کنیم.

   1397/6/5 18:59        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )