چهارشنبه 29 اسفند 1397
فرماندار: کمبود 40 کلاس درس در جم/ 100 کلاس درس در جم در دست اجراست (کدخبر: 2132)
فرماندار: کمبود 40 کلاس درس در جم/ 100 کلاس درس در جم در دست اجراست
فرماندار جم در نشست با مدیر کل نوسازی مدارس استان بوشهر گفت: اعتبارات خوبی در قالب پروژه های نفت در جم برای توسعه فضاهای آموزشی اختصاص یافته که انتظار داریم در اجرا و تکمیل پروژه ها تسریع شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ محمد حسینی با بیان اینکه باید از فرصت های محدود پیش رو برای توسعه نهایت بهره را برد افزود: تاخیر در اجرای پروژه ها تبعات جبران ناپذیری را به دنبال دارد که لازم است با دقت و جدیت این مهم مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به تاخیر یک ساله در اجرای پروژه سالن ورزشی دانش آموزی جم اظهار داشت: این پروژه در شهریور ماه 96 کلنگ زنی شد و متاسفانه به علت تاخیر در اجرا به شرایط کنونی کشور رسید که هزینه بهره برداری را افزایش داده است.

حسینی اعتبارات تخصیصی نفت و گاز و پتروشیمی برای احداث مدارس را گام موثری در کاهش مشکلات آموزش و پرورش دانست و افزود: اعتبارات خوبی برای شهرستان از سوی نفت و گاز و پتروشیمی ها با حمایت نماینده مردم در مجلس در نظر گرفته شده که تخصیص های خوبی هم برای پروژه ها انجام شده و باید در راستای احداث یا تکمیل پروژه ها تسریع شود.

فرماندار جم با تاکید بر اینکه هم اکنون شهرستان جم با کمبود 40 کلاس درس مواجه است یادآور شد: این در حالی است که قریب 100 کلاس درس در شهرستان جم در دست اجراست که می تواند علاوه بر کمک به نوسازی کلاس های فرسوده شهرستان، کمبود 40 کلاس درس را هم کاهش دهد.

حسینی پیگیری جدی و نظارت دقیق بر اجرای پروژه های آموزشی را رسالت مهم نوسازی مدارس دانست و افزود: انتظار است گزارش اقدامات و عملکرد نوسازی مدارس به صورت مستمر به مسئولان شهرستان و مردم ارائه شود تا موجب یاس و ناامیدی در مردم نشود.
   1397/7/23 10:00        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )