یکشنبه 05 خرداد 1398
فرماندار جم: نیروی انسانی کانون پرورش فکری تقویت می شود (کدخبر: 2152)
فرماندار جم: نیروی انسانی کانون پرورش فکری تقویت می شود فرماندار جم از تقویت نیروی انسانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جم خبر داد و گفت: یک نیروی مربی به کانون پرورش فکری جم اضافه می شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ محمد حسینی در حاشیه نشست با مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جم گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جم با مشکلاتی در زمینه امکانات سخت افزاری و نرم افزای مواجه است که امیدواریم با حمایت مدیر کل، بخشی از مشکلات حل شود.

وی با بیان اینکه چارت سازمانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جم نیاز به ارتقا دارد یادآور شد: با موافقت مدیر کل، یک نیروی مربی به چارت نیروی انسانی جم اضافه می شود تا بتوان خدمات بهتری را به کودکان و نوجوانان ارائه کرد.
حسینی توجه ویژه به محتوای برنامه های کانون پرورش فکری را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: برای تقویت و ارتقای جایگاه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جم از هیچ حمایتی دریغ نخواهیم کرد.
فرماندار جم با تاکید بر لزوم تقویت امکانات آموزشی و تربیتی کانون پرورش فکری جم تصریح کرد: امیدواریم حمایت های مالی استان از کانون پرورش فکری جم افزایش یابد.

   1397/8/26 16:31        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )