پنجشنبه 13 بهمن 1401
سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین
آخرین بروزرسانی: 1401/11/13 12:04
  • 1401/10/27 - 10:09
  • - تعداد بازدید: 21
  • - تعداد بازدیدکننده: 20
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تسهیلات تبصره 16 باید به سمت و سوی سرمایه گذاری های کلان هدایت شود

دستگاه های متولی حدالمقدور اعتبارات را خورد نکنند و از سرمایه گذاری در تعاونی ها و تولیدی ها استقبال بیشتری شود

تسهیلات تبصره 16 باید به سمت و سوی سرمایه گذاری های کلان هدایت شود

حیدر دانافرد معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری جم گفت: تسهیلات تبصره 16 باید به سمت و سوی سرمایه گذاری های کلان هدایت شود تا در وضعیت اشتغال شهرستان اثر داشته باشد؛ دستگاه های متولی حدالمقدور اعتبارات را خورد نکنند و از سرمایه گذاری در تعاونی ها و تولیدی ها استقبال بیشتری شود.

دانافرد افزود: باید تلاش شود سرمایه گذارانی در شهرستان جذب شوند که در اشتغالزایی اهلیت داشته باشند و توان این نوع فعالیت ها را داشته باشند، قطعا سرمایه گذارانی که خود آورده ای داشته باشند میتوانند با کمک این تسهیلات در شهرستان وضعیت اشتغال را تغییر دهند.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندرا جم در نشست کارگروه اشتغال شهرستان جم خاطر نشان کرد: در اشتغال های خورد اگر دقت لازم نشود موجب شکست خوردن طرح می شود و تنها نتیجه آن صرف اعتبار در چرخه ای است که خروجی اثربخشی نیز ندارد.
وی همچنین عنونا کرد: در برخی از کسب و کار های خورد بدون طرح و پیش بینی آینده کسب و کار نیاز است اعتباراتی بیش از اعتبار راه اندازی صرف تثبیت کسب و کار شود.

دانافردگفت: در پرداخت این تسهیلات نظر کارشناسان دستگاه های مربوطه شرط است و در صورت تایید طرح ها توسط کارشناسان دستگاه های متولی در پرداخت تسهیلات سختگیری های اضافه نخواهیم داشت و بر اساس دستورالعمل ابلاغی تسهیلات تبصر16 عمل خواهیم کرد.

  • گروه خبری : معاونت سیاسی
  • کد خبر : 28571
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب