پنجشنبه 13 بهمن 1401
سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین
آخرین بروزرسانی: 1401/11/13 12:04
  • 1401/10/29 - 11:54
  • - تعداد بازدید: 25
  • - تعداد بازدیدکننده: 23
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

18کارگروه تخصصی در ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی جم فعال می شود

دبیر ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان جم گفت: دهه فجر امسال از اهمیت ویژه ای برخورددار است و شایسته است مراسمات و برنامه های بزرگداشت این دهه تجلی و انعکاس دهنده پای بندی عموم مردم به مبانی، اصول و آرمان های انقلاب اسلامی و دفاع از آن باشد.

18کارگروه تخصصی در ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی جم فعال می شود

حیدر دانافرد معاون سیاسی اجتماعی فرماندار جم در اولین نشست ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گفت:
امروز با گذشت بیش از 44 سال از طلوع آفتاب درخشان انقلاب اسلامی، جهان شاهد استحکام و قوت ملت ایران با جهاد و مقاومت در سایه ایمان و اتکا به خدا و هدایت های مقام معظم رهبری  است.

دبیر ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان جم افزود: دهه فجر امسال از اهمیت ویژه ای برخورددار است و شایسته است مراسمات و برنامه های بزرگداشت این دهه تجلی و انعکاس دهنده پای بندی عموم مردم به مبانی، اصول و آرمان های انقلاب اسلامی و دفاع از آن باشد.
در دهه ایام الله فجر امسال نیاز است دستاورد های انقلاب اسلامی، خدمات و تلاش های دولت در رفع مشکلات جامعه به خوبی تبیین شود.

دانافرد عنوان کرد: در  ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی امسال در قالب 18 کارگروه تخصصی برنامه ریزی شایسته ای به منظور تکریم مقام پیشکسوتان و ایثارگران انقلاب اسلامی و خانواده های معظم شهدا انجام خواهد شد.

دبیر ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان جم تاکید کرد:
مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی با مشارکت حداکثری و حضور ویژه در اجتماعات مردمی و برنامه های بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی عملکرد های شاخص نظام در سطح هر دستگاه و مجموعه اداری را تبیین کنند.

  • گروه خبری : معاونت سیاسی,اجتماعی,سیاسی
  • کد خبر : 28611
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب